Poszukiwanie partnerów biznesowych

Poszukiwanie partnerów biznesowych do współpracy


Aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych w celu wprowadzenia produktów lub usług na wybrane rynki zagraniczne.

Nasza grupa to zespół wykwalifikowanych doradców, którzy zajmują się poszukiwaniem partnerów biznesowych na docelowych rynkach, zarówno krajowym, jak i rynkach zagranicznych. Doświadczenie w zakresie wyszukiwania i  poszerzania sieci partnerów handlowych sprawia, iż oferowane  przez nas działania są skuteczne, optymalne oraz najwyższej jakości.

Zbudowaliśmy sieć niezależnych doradców. 

Decyzja o rozpoczęciu działalności eksportowej na docelowych rynkach zagranicznych wiąże się z wyszukaniem potencjalnych kontrahentów oraz kooperantów. Oferujemy pomoc w kompleksowym, indywidualnym targetowaniu docelowej grupy możliwych partnerów biznesowych na każdym rynku, w zależności od Państwa preferencji. Nasze obszerne, dedykowane, zawsze aktualne bazy danych zawierają kontakty do przedsiębiorców z każdej branży oraz wybranego przez Państwa kraju. Dzięki tak precyzyjnej bazie kontaktów oraz rzetelnej i kompleksowej pomocy w doborze odpowiedniej grupy kontrahentów, będą mieli Państwo pewność, iż wejście na nowy, docelowy rynek zagraniczny przebiegnie sprawnie, a współpraca z biznesowymi partnerami będzie łatwiejsza i dużo bardziej efektywna.

ABMmedia zajmuje się również organizowaniem misji gospodarczych oraz spotkań biznesowych na terenie całej Europy, a także w innych krajach docelowych. Misje gospodarcze są doskonałą sposobnością do nawiązania współpracy biznesowej, przynoszą niezliczone możliwości handlowe. Pomagamy naszym Klientom poprzez umawianie spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz podpowiadamy, jak odpowiednio się do nich przygotować. Powierzając swoje działania specjalistom będą mieli Państwo gwarancję, iż nawiążą współpracę z odpowiednią grupą docelową partnerów biznesowych, a dotarcie do nich będzie proste i wygodne, dzięki przygotowanych przez nas bazach danych partnerów handlowych.

Aby skutecznie wdrożyć działania mające na celu umiędzynarodowienie Państwa działalności, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w poszukiwaniu oraz rozwijaniu sieci partnerów biznesowych oraz wiedzy i znajomości specyfiki docelowych rynków, ABMmedia skutecznie pomoże zaimplementować działania mające na celu wyszukanie partnerów biznesowych dla Państwa przedsiębiorstwa. Dedykowane, profilowane pod odbiorcę bazy danych kontrahentów oraz misje gospodarcze i spotkania biznesowe z pewnością zaowocują nawiązaniem współpracy biznesowej z kooperantami działającymi na docelowych rynkach zagranicznych.

Świadczymy innowacyjne usługi wspierające rozwój i eksport firm na rynkach międzynarodowych. Zapewniamy kompleksowe, indywidualne, profilowane pod odbiorcę działania, które zapewnią ekspansję Państwa firmy na nowych rynkach zbytu.

Korzystając z naszych usług towarzyszyć będzie Państwu poczucie pewności działania oraz osiągnięcia zamierzonych celów. Nasi eksperci reprezentują  wiele dziedzin i posiadają udokumentowane doświadczenie w realizacji konkretnych działań. Interdyscyplinarność i swoboda komunikacji umożliwiają nam pozyskanie informacji z każdego rynku docelowego, bez względu na różnice językowe.

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE

+ 48 22 270 12 93

    Skontaktuj się z namiPoznaj naszą ofertę